Ağ Kurulumu ve Kablolama

Network ve Altyapı Hizmetleri 

Sorunsuz ve hızlı bir ağ altyapısını oluşturmak, çalışanlarınızın verimini artırırken hedef kitlenize sunduğunuz hizmetlere de artı değer katabilirsiniz. Bizim buradaki görevimiz, sağlıklı ve hızlı bir network altyapısı ile bilgi işlem konusunda sorunsuz bir ortam oluşturarak verimliliği artırmaktır.

Bizim diğer kullanıcılarla bağımızı kuran anahtarlayıcılar (switch) ve yönlendiriciler (router) ağların temelidir. Başlangıçta sadece veri taşımak amaçlı ortaya çıkan her iki ürün, günümüzde ses ve görüntüyü de ileterek iletişimdeki yerlerinin ne kadar önemli olduğunu gösterdiler. 10/100 fast ethernet, 10/100/1000 gigabit ethernet, 10GigE, 40GigE bağlanabilir özelliklerine sahip geniş ürün yelpazesiyle ağlarınızı kurmaya hazırız.

IMG_1429

IP Santral ve Telefonlar

IP-Sayısal Hibrit telefon santralleri ile  entegre üstün donanımları ve yetenekleri; günümüz teknolojisinin bir santraldan isteyeceğinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz, yüksek kalitede iletişim olanaklarını size sunuyor.

Hibrit santral teknolojisi
Hibrit mimari hem analog hem sayısal hem de IP teknolojiyi içinde barındıran son teknoloji iletişim sistemidir. Hibrit mimari sayesinde mevcut altyapınızı kullanarak, sayısal ve IP teknolojinin bütün yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.

İç ve Dış  Hat Seçenekleri
Alternatif dış hat seçenekleri ile, Webphone’la ücretsiz aranır, GSM ve UMTH operatörleri ile tasarruflu konuşur, Telekom’un servislerinden faydalanabilirsiniz. İç hat olarak alışılagelmiş analog telefonların yanı sıra, arayan numarayı gösterir Caller ID özellikli analog telefonlar, sayısal telefonlar, IP telefonlar, softphonelar, görüntülü telefonlar ve 3G/Wi-Fi cep telefonları için yüzlerce abone özelliği kullanılabilirsiniz.

Kablosuz İletişim (Wifi)

Kablosuz İletişim Wifi yüksek hız ve performansta bir kablosuz ağ oluşturmak ve bu ağa standard Pc’lerin haricinde oyun konsolları, dijital medya adaptörleri, ağ yazıcıları ve ağ depolama üniteleri gibi bir çok cihazın da bağlantısına imkan sağlamak için dizayn edilmiş sistemin genel adıdır.

Gereksinim duyulan ya da gereksinim duyduğunuz her ortamda ilgili yerlerle iletişiminizi kablosuz ağlar sayesinde gerçekleştirirsiniz. Bulunduğunuz nokta; fabrika sahası, okul, kampüs,  lojistik deposu, havalimanı, marina ya da bir kent meydanı olabilir. İş yerinizden ne kadar uzakta olursanız olun, güvenli bir şekilde verim kaybı olmadan, kablolama imkanı olmayan yada kullanmak istemediğini yerlerde   iletişim alt yapısı hazırlamak mümkündür.