Yazılım Çözümleri

İşletmenize yönelik tüm ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümleri için bizi arayın !

+90 232 489 7763

20 Yıllık tecrübesi ile çözüm ortağınızı doğru seçin, NETSİS YETKİLİ İŞ ORTAĞINIZ

Tüm kampanyaların bitiş tarihi: 31 Mart 2019

 

 1. LOGO Wings , NETSİS Wings ve LOGO Wings Enterprise , NETSİS Wings Enterprise alımlarında %25 indirim
 2. Yeni – LOGO Go 3 , LOGO Tiger 3 , LOGO Tiger 3 Enterprise,  Netsis 3 Entegre, Netsis 3 Standard ve Netsis 3 Enterprise ana paket alımlarında %20 indirim
 3. YeniBordro Plus, Tiger HR Netsis 3 Bordro, Netsis HR, Logo Mind Insight, Logo Mind Budget, Logo CRM, Logo Ocean, Logo Flow, Mobile Sales alımlarında %20 indirim
 4. Üst ürün geçişlerinde %20 indirim (Geçiş sonrası alınacak ek kullanıcı ve modüller için de %20 indirim geçerli.)(Mevcut ürünün 31.12.2018 öncesinde satın alınmış olması gerekir.)
 5. Yeni kurulan firmalara özel %25 indirim (Faaliyete başlama tarihi 31 Temmuz 2018 ve sonrası olması gerekiyor.)
  Go 3 , Tiger 3, Tiger 3 Enterprise , Tiger Wings, Tiger Wings Enterprise, Netsis 3 Entegre, Netsis 3 Standard, Netsis 3 Enterprise, Netsis Wings, Netsis Wings Enterprise, Logo Mind Insight, Logo Mind Budget, Bordro Plus, Netsis 3 Bordro, Tiger HR, Netsis HR, Logo Ocean, Mobile Sales ve Logo CRM
 6. 3 yıl ve üzeri gecikmiş LEM’lerde özel indirim (Netsis 3 geçişleri dahil değil.)
  3 yıl(36-47 ay) gecikme varsa LEM için %45 indirim
  4 yıl(48-59 ay) gecikme varsa LEM için %50 indirim
  5 yıl ve üzeri(60+ ay) gecikme varsa LEM için %55 indirim
 7. Mevcut E-Fatura Özel Entegratör müşterilerinin yapacağı E-Arşiv alımlarında 500 Kontör Hediye (Kampanyadan yararlanmak için e-Arşiv modülünü alan müşterilerin e-Arşiv hizmetlerini eklemeleri ve e-Arşiv aktivasyonlarını yapmaları gerekmektedir.)
  Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir. (Kampanya kodu: OENTEG.S0.110219)
 8. Yeni E-fatura Özel Entegratör müşterilerinin ilk kez yapacakları modül ve kontör alımları için %30 indirim (Kontör alımının kampanya tarihleri içerisinde mutlaka yapılmış olması gerekir.)
  Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir. (Kampanya kodu: OENTEG.S0.110219)
 9. Rakip Entegratörden yapılacak geçişlerde; E-fatura ve E-arşiv modüllerinin birlikte alımında %30 indirim ve aldığı kontör kadar hediye.
  Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir. (Kampanya kodu: S0.110219)

GİB Portal’dan E-fatura Özel Entegratöre geçişlerde ilk kontör alımında %30 indirim (E-fatura Offline’dan E-fatura Özel Entegratöre geçişlerde, modül için aradaki farka %15 iskonto uygulanabilir.)

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

 

App in App

App in App

Netsis 3 Entegre app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

 

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Netsis 3 Entegre’nin göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Güvenlik

Güvenlik

Sağladığı eşsiz güvenlik servisleri sayesinde; müşteri yönetimini, tedarikçi yönetimini, finansal işlemleri ve  kaynak yönetimini içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Müşteri Yönetim Sistemi

Müşteri Yönetim Sistemi

Satış döngüsünde, sipariş-teslimat aşamalarını takip etmenize yardımcı olur.

 

 

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

 

İşletme İçi Malzeme Yönetimi

İşletme İçi Malzeme Yönetimi

İşletme içinde; malzemenin işletmeye gelişi, depolanması, işletme dahilindeki hareketleri ve sayım konularında kontrol sağlar.

 

Finansal Takip

Finansal Takip

Finans tarafında; cari hesapları, nakiti, çek/seneti ve  kredi kartı işlemlerini, banka hesapları aracılığıyla takip etmenizi sağlar.

 

 

Muhasebe Entegrasyonu

Muhasebe Entegrasyonu

Dönem sonu maliyetlendirme, tek düzen planı yaratma, resmi defter basımları ve mali tablolar aracılığıyla finansal analizler yapmanızı sağlar.

 

Kaynak Yönetimi

Kaynak Yönetimi

İnsan kaynaklarında, bordrolama işlemlerinin yanı sıra sabit kıymet takibi gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar.

 

 

İlkbahar Kampanyası

İlkbahar Kampanyası

Kurumsal ERP, KOBİ ERP, İş Analitiği, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Akış Yönetimi ve B2B ürün ailelerinde geçerli olacak %20 indirim kampanyası detayları için lütfen tıklayın.