Hakkımızda

Şirketimiz, 1997 Yılında Karcan Bilişim Teknolojileri LTD ŞTİ ismi ile Bilişim ve Güvenlik Sektöründe Danışmanlık ve yerinde çözümler sunmak üzere kurulmuş olup Elektronik ve Teknolojik Ürünler konusunda çeşitli üretici firmaların Temsilcilikleri ve Bayilikleri yapmaktadır.

Şirketimizin başlıca faaliyet alanları; Bilgisayar Teknik Destek ve Eğitim Hizmetleri ,Yazılım ve Web Hizmetleri ,Network Kurulum ve Altyapı Hizmetleri ,Güvenlik  Sistemleri , Otomasyon Sistemleri ve tüm Zayıf Akım Altyapı Projeleri’dir. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji Kullanan, kaliteli ürün Yelpazesi bulunan, satış sonrası hizmetlerini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider ,üretici firmalarla işbirliği yaparak müşterilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir. Birçok kalitesini kanıtlamış markanın Satış ve Montajını Profesyonel Ekipleriyle yapmaktadır.

Karcan Bilişim Teknolojileri, bugün, dinamik satış ekibi ve tecrübeli teknik destek servisi ile İzmir ve Çevresinde hizmet vermektedir.

Karcan Bilişim Teknolojileri, sağladığı satış sonrası destek  hizmeti müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.