Blog

Netsis Ağustos 2019 Kampanyaları

Kampanyaların Geçerlilik Tarihi ( 08 Temmuz -29 Ağustos 2019)

 

 1. Logo ERP çözümlerinde ana paket ve beraberinde alınan modül ve kullanıcı artırımlarında = %25 (Kampanya Kodu: TUM.S0.25.07.19)

Go 3, Netsis 3 Entegre , Tiger 3, Netsis 3 Standard , Tiger 3 Enterprise , Netsis 3 Enterprise, Netsis Wings, Tiger Wings , Netsis Wings Enterprise, Tiger Wings Enterprise

Aynı faturada siparişi verilen kullanıcı artırımı ve modüllerde de geçerlidir.

 

 1. Logo Kurumsal ERP çözümü ve fonksiyonel çözümler birlikte alımlarında 35. yıla özel = %35 (Kampanya Kodu: ERP.BUNDLE.35.07.19)

Kampanya; Logo Kurumsal ERP çözümleri ile Logo CRM, Logo Mind Insight, e-Fatura, e-Arşiv çözümlerinin birlikte alınması koşuluyla, çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül, kullanıcı artırımı ve kontör paketlerinde geçerlidir.

*Örneğin; Kurumsal ERP ile LOGO CRM in tek başına alınması veya e-fatura modülünün tek başına alınması gibi durumlarda geçerli değildir. Belirtilen 4 ürünün aynı faturada mutlaka olması durumunda geçerlidir).

(Kurumsal ERP ; Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger 3, Logo Netsis Wings Enterprise, Logo Netsis Wings, Logo Netsis 3 Enterprise ve Logo Netsis 3 Standard çözümlerinde; Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Netsis Wings Enterprise, Logo Netsis Wings çözümleri için tek seferlik satın alımlar)

Aynı fatura içinde alınacak olan, Logo Flow, Logo Mind Budget, Logo Tiger HR, Logo Netsis HR, Logo j-HR, Logo Bordro Plus, Logo Netsis 3 Bordro, eLogo İSG, Logo Mobile Sales, Logo Neon, Logo WMS Platform çözümleri ve bu çözümler ile birlikte alınacak modül ve çalışan/kullanıcı artırımları da kampanya kapsamında değerlendirilerek %35 indirim uygulanır.

 

 1. Üst Ürüne Geçiş Kampanyası = %25 (Kampanya Kodu: ERP.GCS.25.07.19)

Start’tan GO 3’e GO 3’den Tiger 3 ,Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings veya Tiger Wings Enterprise’a Tiger 3’den Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings veya Tiger Wings Enterprise’a Tiger 3 Enterprise’dan Tiger Wings Enterprise’’a

Netsis 3 Entegre’den Netsis 3 Standard, Netsis 3 Enterprise, Netsis Wings veya Netsis Wings Enterprise’a Netsis 3 Standard’tan Netsis 3 Enterprise, Netsis Wings veya Netsis Wings Enterprise’a Netsis 3 Enterprise’dan Netsis Wings Enterprise’a

Mevcut çözümde yer almayan, ek modül ve kullanıcı artırımı satın alımlarına da kampanya dahilinde %20 indirim uygulanacaktır.

*Kampanyanın geçerli olabilmesi için mevcut ürünün 30.06.2019 ve öncesinde satın alınmış olması koşulu aranacaktır.

 

 1. 3 yıl ve üzeri gecikmiş LEM’lerde özel indirim (Netsis 3 geçişleri dahil değil.) (Entegre /Standard /  Enterprise – Go/ Tiger/Tiger Enterprise /Personel Bordro ) (Kampanya Kodu: GLEM.G0.07.2019)

2 yıl(36-47 ay) gecikme varsa LEM için %35 indirim
3 yıl(48-59 ay) gecikme varsa LEM için %45 indirim
4 yıl ve üzeri (60+ ay) gecikme varsa LEM için %55 indirim

 

 1. Fonksiyonel Çözümler Kampanyası = %25 (Kampanya Kodu: FC.S0.25.072019)
 • İş Analitiği: Logo Mind Insight, Logo Mind Budget
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi: Logo CRM
 • İnsan Kaynakları Yönetimi: Logo J-HR, Logo Tiger HR, Logo Netsis HR
 • Depo Yönetim Sistemleri: Logo WMS Platform, Logo Neon
 • Saha Satış Yönetimi: Logo Mobile Sales
 • İş Akış Yönetimi: Logo Flow

 

e-DEVLET KAMPANYALARI

 

 1. e-Çözümlere Özel Çok Al, Az Öde Kampanyası = %35 (Kampanya kodu: ECOZ.S1.1.08.19)
 1. e-Devlet modüllerinden (e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter) en az 2 adet ve birlikte eLogo’dan kontör satın alan kullanıcılarımız için geçerlidir.
 2. e-Devlet modülleri ile birlikte alınan e-İhracat ve Dış Ticaret modülleri kampanyaya dahildir.
 3. Müşterinin Lem’i güncel olmalıdır.

**Örneğin müşterimiz e-fatura modülü aldığında modül ve kontör paketine indirim uygulanmıyor, e-fatura ve e-defter /e-arşiv  modüllerini birlikte aldığında ise  aldığı modüllere ve kontör paketine %35 indirim uygulanıyor)

 

 1. e-Çözümler: İndirim Kampanyası!= %20 (Kampanya kodu: ECOZ.S2.2.08.19)

Kampanya kapsamında e-Arşiv Fatura modülü ve birlikte eLogo’dan kontör satın alan kullanıcılarımıza %20 indirim uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için aktivasyon ve kurulum süreçlerinin 30 iş günü içerisinde yapılması gerekmektedir.

 

 1. Logo Dışındaki Özel Entegratörlerden Geçişlere LEM’i Güncel Olan Kullanıcılara Özel Kampanya  (Kampanya kodu: ECOZ.G1.1.08.19)

Kontör Paketi Alımında Hediye E-fatura Modülü

GO3 kullanıcılarına özel 10.000 Kontör alımında  Connect fatura Modülü Hediye

TIGER3 kullanıcılarına özel 25.000 Kontör alımında  Connect fatura Modülü Hediye

TIGER3 ENTERPRISE kullanıcılarına özel 50.000 Kontör alımında  Connect fatura Modülü Hediye

Netsis 3 Entegre  kullanıcılarına özel 25.000 Kontör alımında  e-fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu Modülü Hediye

Netsis 3 Standard  kullanıcılarına özel 50.000 Kontör alımında  e-fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu Modülü Hediye

Netsis 3 Enterprise  kullanıcılarına özel 100.000 Kontör alımında  e-fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu Modülü Hediye

Tiger Wings, Tiger Wings Enterprise (Tek Seferlik) kullanıcılarına özel, 25.000 kontör alımında Connect Fatura modülü hediye

Netsis Wings (Tek Seferlik) kullanıcılarına özel, 50.000 kontör alımında e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu modülü hediye

Netsis Wings Enterprise (Tek Seferlik) kullanıcılarına özel, 100.000 kontör alımında e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu modülü hediye

 

 1. GİB Online Entegrasyon’dan Özel Entegratörlük Hizmeti’ne Geçişlerde Hediye Kontör Kampanyası (LEM’i Güncel Olan Kullanıcılara Özel) (Kampanya kodu: ECOZ.G3.3.08.19)

Kampanya kapsamında geçiş yapan kullanıcılara satın alınan kontör adedi kadar ek kontör hediye edilecektir.

 

 1. E-Fatura Sunucu Lisansından Geçişlerde Hediye Kontör Kampanyası (LEM’i Güncel Olan Kullanıcılara Özel)(Kampanya kodu: ECOZ.G2.2.08.19)

Kampanya kapsamında geçiş yapan kullanıcılara satın alınan kontör adedi kadar ek kontör hediye edilecektir.

Kullanıcıların kampanya kapsamında geçiş yapabilmeleri için feragatname vermeleri gerekmektedir.

 

 1. eDevlet Çözümlerine Geçişlerde Kontör İndirimi Kampanyası = %35 (Kampanya kodu: ECOZ.G4.4.08.19)

e-Fatura Dosya Aktarımı’ndan Özel Entegratörlük Hizmeti’ne Geçişlerdeki Kontör Alımlarında %35 İndirim

 1. eLogo İSG  Kampanyası = %35  (Kampanya kodu: ISG.S0.35.07.19)

Kampanya, eLogo İSG İş Sağlığı (On Premise), eLogo İş Güvenliği (On Premise), eLogo İş Sağlığı ve Güvenliği (On Premise) ve İş Sağlığı ve Güvenliği (Cloud) ürünlerinde geçerlidir.

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na gönderilmesi gereken Eğitim verilerinin gönderilebilmesi için ürüne ek olarak kontör paketi satın alınması gerekmekte olup satın alınan kontörler eLogo ürünlerinde kullanılabilir. Mevcut eLogo hesabı ve kontörü bulunan müşteriler kontörlerini eLogo İSG ürünlerinde ücretsiz olarak kullanabilir.

Kampanya’ya kontör paketleri dahil değildir.

Kampanyalar , , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir